Česky English
Zdravotnické oděvy a textil

Můj košík

Nemáte žádnou položku v košíku.

Kariéra

9.10.18
Hledáme zaměstnance na pozici Šička-krejčí.

Šička/krejčí

Náplň práce

  • Šití textilních výrobků v termínu a kvalitě dle výrobního plánu CCZ
  • Práce s dokumenty k objednávkám
  • Kontrola finálního výrobku, vzhledu, funkčnosti, shody s dokumentem objednávky a výrobního příkazu
  • Znalost šicích postupů a práce na jedno, dvou jehlových a rýglovacích strojích
  • Orientace ve střizích a dalších dokumentech souvisejících s šicí výrobou

Požadujeme

Nabízíme

  • Zázemí České stabilní, obchodně-výrobní společnosti
  • Zodpovědnou pracovní činnost
  • Možnost dalšího rozvoje a seberealizace
  • Úkolová mzda

Místo pracoviště

  • Ostrava

Máte-li zájem o uvedené pozice kontaktujte nás na telefonu +420 603 273 708 nebo emailem petra.georgievova@clinitex.cz.

TOPlist